Dodany: 2011-08-22 10:51:34
 

Jakie funkcje pełnią przedszkolaMówiąc o funkcjach jakie w edukacji najmłodszych pełni przedszkole wawer na pierwszą myśl przychodzi funkcja edukacyjna. Dzięki niej każde dziecko może poprzez indywidualne podejście do jego sytuacji pedagoga lepiej się rozwijać i rozwiązywać pojawiające się w jego życiu problemy, których często rodzice nie są świadomi.

 

To jednak dopiero początek funkcji, jakie w życiu najmłodszych będzie pełnić przedszkole Wawer. Jako placówka oświatowa będzie również uczyć współdziałania z innymi dziećmi właśnie w pokonywaniu codziennych problemów. Przedszkola to bowiem placówki, z którymi najmłodsi będą związani przez kilka najbliższych lat.

 

Dzięki odpowiedniemu programowi nauczania przedszkolnego będą mogli brać udział w licznych zajęciach przedszkolnych. Będą to chociażby teatralne, uwrażliwiające najmłodszych na sztukę. Maluch będą mogli brać w nich udział, jako młodzi aktorzy. W programie przedszkole Wawer może umieścić również programy muzyczne, wykształcające u najmłodszych zmysł słuchu oraz czucia rytmu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie funkcje pełnią przedszkola
Nick: