Dodany: 2011-08-22 10:53:17
 

Historia przedszkoliHistoria przedszkoli prywatnych rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to do dyspozycji klientów – dzieci i ich rodziców były dostępne jedynie przedszkola państwowe. W dużych miastach takich jak Warszawa zaczęto jednak dostrzegać zbyt duże zainteresowanie placówkami przedszkolnymi w efekcie czego prywatne przedszkole wawer stało się odpowiedzią na wzrastające potrzeby konsumentów.

 

Przedszkola prywatne nie miały jednak przysłowiowego „łatwego życia”. Stale zmieniające się przepisy powodowały, iż przedszkole Wawer było bardzo trudne w prowadzeniu. Od niedawna jednak ustawodawca dał szansę przyszłym przedsiębiorcom, liberalizując przepisy o założeniu prywatnych przedszkoli.

 

Obecnie nie jest konieczne posiadanie wykształcenia pedagogicznego. Wystarczy, aby zatrudnieni do opieki nad dziećmi pracownicy owe posiadali. Dzięki temu przedszkole Wawer ma ogromne szanse na rozwój, wprowadzając nowe programy edukacyjne dla znajdujących się w nim dzieci. To sprawia, że przedszkola prywatne mogą skutecznie wypełniać lukę, jaką pozostawiają stale likwidowane placówki państwowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia przedszkoli
Nick: