Dodany: 2011-08-22 10:54:40
 

Jak założyć przedszkoleZałożenie placówki przedszkolnej jest dziś jeszcze łatwiejsze. Obecne przepisy prawa dopuszczają placówek takich jak przedszkole wawer osobom bez wykształcenia pedagogicznego.

 

Jednak na przyszłych biznesmenów, chcących prowadzić przedszkole czeka masa formalności. od pomyślnego ich załatwienia będzie uzależnione to, kiedy przedszkole Wawer będzie mogło rozpocząć swą działalność. Najważniejszym jest jednak to, czy placówka będzie zatrudniała odpowiedni personel oraz zapewni warunki idealne do przebywania w nich dzieci.

 

I to właśnie one stanowią dla osób chcących prowadzić przedszkole Wawer największy problem. Pomyślne przejście inspekcji sanitarnej podobnie jak w innych branżach, gdzie występować będzie jedzenie jest niezwykle trudnym zadaniem. Od właścicieli będzie to wymagało wielu godzin pracy oraz samozaparcia. Załatwienie formalności związanych z założeniem firmy winno nie zająć więcej aniżeli miesiąc. Od chwili uzyskania wpisu do rejestru przedsiębiorców oraz złożenia dokumentów do ZUS oraz posiadanie konta bankowego sprawi, że przedszkole będzie mogło rozpocząć swą legalną działalność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć przedszkole
Nick: